Segud / Pahtlid - Builder24

Segud / Pahtlid - Builder24

Segud / Pahtlid - Builder24

Segud / Pahtlid - Builder24

Segud / Pahtlid - Builder24
Segud / Pahtlid - Builder24
Kategooriad
Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0
 • Bränd
  0
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Uued tooted
Sammukivi 50
Sammukivi 50
SAMMUKIVI 50 Kivid on viie erineva suuruse ja kujuga. Suuruse ja..

349.14€
Magnum Multibattery Xs
Magnum Multibattery Xs
Magnum Multibattery Xs Kompaktne LED prožektor kaasaskandmisek..

138€

Segud / Pahtlid

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Pahtel seintele ja lagedele IGIS DL Spray
Betooni, kipsplaadi, krohvitud ning teiste mineraalsete pindade tasandamiseks enne vesialuseliste värvide ja tapeetide pealekandmist. Soovitatakse nii esmaseks (karedatel pindadel) kui lõplikuks kihiks.   Veep..
Betooni, kipsplaadi, krohvitud ning teiste minera..
11.50€
KM-ta: 9.58€
Fine Pro Filler
Kasutusvalmis lumivalge peeneteraline kergpahtel kuivadesse siseruumidesse Tänu pahtli koostises kasutatavale kergele täiteainele on pahtel kerge Mugavalt pinnale kantav Heade täiteomadustega Jätab sileda pinna mida on väga kerge ..
Kasutusvalmis lumivalge peeneteraline kergpahtel kuivades..
2.76€
KM-ta: 2.30€
Fine Filler
Kasutusvalmis valge peenterapahtel kuivade siseruumide seinte ja lagede viimistlemiseks Mugavalt pinnale kantav Hea nake aluspinnaga Heade täiteomadustega Suurepäraselt lihvitav, moodustab sileda pinna Kiiresti kuivav Minimaalne m..
Kasutusvalmis valge peenterapahtel kuivade siseruumide seinte..
2.60€
KM-ta: 2.17€
Face Filler
Kasutusvalmis niiskuskindel kergpahtel sise- ja välistöödeks Tänu pahtli koostises kasutatavatele õõneskeraamilstele mikrosfääridele on pahtel kerge Hea nake aluspinnaga Heade täiteomadustega Sisaldab armeerkiude Kergelt pinnale kan..
Kasutusvalmis niiskuskindel kergpahtel sise- ja välistöödeks ..
10.06€
KM-ta: 8.38€
Aqua Filler
Kasutusvalmis valge niiskuskindel peenteraline kergpahtel sisetöödeks Tänu pahtli koostises kasutatavatele õõneskeraamilstele mikrosfääridele on pahtel kerge Mugavalt pinnale kantav Hea nake aluspinnaga Heade täiteomadustega Kergelt lih..
Kasutusvalmis valge niiskuskindel peenteraline kergpahtel sisetöö..
3.50€
KM-ta: 2.92€
Kipsmasinkrohv Kreisel 651L
Elu ja ühiskondlike ruumide siseseinte ühekihiliseks masinkrohvimiseks. Kasutatav ruumides, mille suhteline õhuniiskus ei ületa 70%. Sobivad aluspinnad: tavaline ja kärgbetoon, keraamilistest plokkidest ja tellistest ning silikaattellistest ja pl..
Elu ja ühiskondlike ruumide siseseinte ühekihiliseks masinkrohvim..
7.50€
KM-ta: 6.25€
Kipsmasinkrohv Kreisel 651
Eluruumide ja ühiskondlike hoonete siseseinte ühekihiliseks masinkrohvimiseks. Kasutatav ruumides, mille suhteline õhuniiskus ei ületa 70%. Sobivad aluspinnad: tavaline ja kärgbetoon, keraamilistest tellistest ja plokkidest ning silikaatplokkidest..
Eluruumide ja ühiskondlike hoonete siseseinte ühekihiliseks masin..
6.90€
KM-ta: 5.75€
Universaalpahtel TAKTIKA G
Uue põlvkonna universaalne viimistluspahtel. Kuni 3x kiirem töövoog. Üks toode praktiliselt kogu viimistlustööks. Betooni, kipsplaadi, krohvitud ja muude mineraalpindade tasandamiseks enne värvimist vesidispersioonvärviga ja tape..
Uue põlvkonna universaalne viimistluspahtel. ..
12.10€
KM-ta: 10.08€
Peeneteraline pahtel MIKROSFERA SPRAY
      Kerge peenpahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja muude mineraalpindade tasandamiseks enne värvimist vesidispersioonvärviga ja tapeetimist. Parandab seinte heli- ja soojusisolatsiooni. Soovitatav viimaseks viimistluskihiks enne vä..
      Kerge peenpahtel betooni, kipsplaadi, krohvitu..
11.10€
KM-ta: 9.25€
Peeneteraline pahtel MIKROSFERA
Kerge peenpahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja muude mineraalpindade tasandamiseks enne värvimist vesidispersioonvärviga ja tapeetimist. Parandab seinte heli- ja soojusisolatsiooni. Soovitatav viimaseks viimistluskihiks enne värvi..
Kerge peenpahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud j..
11.10€
KM-ta: 9.25€
Jämedateraline pahtel MAKROSFERA SPRAY
Kerge jämepahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja muude mineraalpindade tasandamiseks enne värvimist vesidispersioonvärviga ja tapeetimist. Saab kergesti kasutada tekstuurpindade loomiseks. Parandab seinte heli- ja soojusisolatsiooni. S..
Kerge jämepahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja mu..
11.10€
KM-ta: 9.25€
Jämedateraline pahtel MAKROSFERA
Kerge jämepahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja muude mineraalpindade tasandamiseks enne värvimist vesidispersioonvärviga ja tapeetimist. Saab kergesti kasutada tekstuurpindade loomiseks. Parandab seinte heli- ja soojusisolatsiooni. S..
Kerge jämepahtel betooni, kipsplaadi, krohvitud ja mu..
11.10€
KM-ta: 9.25€
Plaatimisssegu SSL LITE
Fesconi plaatimismört SSL Lite on tsementsideainega hele mittevalguv kerge M1- klassi paigaldusmört. Võimaldab plaatimist ilma nööride või muude vahetükkideta, katsearuanne VTT-S-05228-16. Külmakindel paigaldusmört, katsearuanne VTT-S-05228-16. ..
Fesconi plaatimismört SSL Lite on tsementsideainega hele mitteval..
22.99€
KM-ta: 19.16€
Plaatimisssegu SS2
SS2 on tsementsideaine põhine M1-klassi kuivsegu. Kinnitamine elastsetele või muudele liikuvatele aluspindadele (nt. plekkseinad) ja looduskivi kinnitamiseks. Mördi omadused vastavad normidele C2 ja S2. Kulunorm: 2–3 kg/m² Kogus pakendis:..
SS2 on tsementsideaine põhine M1-klassi kuivsegu. Kinnitamine ..
28.85€
KM-ta: 24.04€
Plaatimisssegu ILL
Eelkõige suurte põrandaplaatide jaoks valmistatud kinnitusmört betoonist, plastist ja värvitud aluspindadele. Võimaldab kinnitada suure plaadi täies ulatuses mördiga. Sobib nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. Mördi omadused vastavad nor..
Eelkõige suurte põrandaplaatide jaoks valmistatud kinnitusmört be..
20.94€
KM-ta: 17.45€
Plaatimisssegu VSL
Mittevalguv, elastne kinnitusmört kahhel- ja klinkerplaatide kinnitamiseks betoonist, plaaditud, plastist ja värvitud aluspindadele. Kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Mördi omadused vastavad normidele C2 ja S1 ja T. Kulunorm: 2–3 kg/m..
Mittevalguv, elastne kinnitusmört kahhel- ja klinkerplaatide kinn..
18.24€
KM-ta: 15.20€
FlowPlan
Tsementsideainega, lihtsasti tasandatav, kiirkõvenev ja -kuivav, suure tõmbe- ja survetugevusega põrandatasandussegu. Kihi paksus: 1–10 mm Kuivaine kulunorm: u 1,6 kg/m²/mm Kogus pakendis: 20 kg / 700 kg Sobib kasutamiseks avalikes ruumi..
Tsementsideainega, lihtsasti tasandatav, kiirkõvenev ja -kuivav, ..
16.98€
KM-ta: 14.15€
Flow H
Tsementsideainel põhinev, lihtsasti tasandatav, kiiresti kõvenev ja kuivav kaseiinivaba, pumbaga paigaldatav tasandussegu. Kasutamine: betoonpõrandate tasandamine Kihi paksus: 4–30 mm. Kulunorm kuivalt: u 1,7 kg/m²/mm Kogus pakendis: 1..
Tsementsideainel põhinev, lihtsasti tasandatav, kiiresti kõvenev ..
13.80€
KM-ta: 11.50€
Builder24 @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper