Viimistlus - Builder24

Viimistlus - Builder24

Viimistlus - Builder24

Viimistlus - Builder24

Viimistlus - Builder24
Viimistlus - Builder24
Kategooriad
Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0
 • Bränd
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Uued tooted
Sammukivi 50
Sammukivi 50
SAMMUKIVI 50 Kivid on viie erineva suuruse ja kujuga. Suuruse ja..

349.14€
Magnum Multibattery Xs
Magnum Multibattery Xs
Magnum Multibattery Xs Kompaktne LED prožektor kaasaskandmisek..

138€

Viimistlus

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Tapeedieemaldi
Vahend tapeetide eemaldamiseks Efektiivne vahend vanade tapeetideeemaldamiseks Kontsentreeritud, lahjendada veega Imendub hästi seinale kleebitud tapeedi pinda Kiiretoimeline Värv: Läbipaistev Kulu: 0,5liitri vahendiga saab..
Vahend tapeetide eemaldamiseks Efektiivne vahend vanade&nbs..
3.83€
KM-ta: 3.19€
TerraceClean
Kontsentreeritud leeliseline puhastusaine õlitatud puit- ja puitplastik (WPC) pindade hooldamiseks ja süvapesuks Enne kasutamist lahjendada veega 50...250ml vahendit TerraceClean -10 liitri vee kohta Ökonoomne Sobib puitpindade hooldus-ja s..
Kontsentreeritud leeliseline puhastusaine õlitatud puit- ja puitp..
4.08€
KM-ta: 3.40€
WoodClean
Kasutusvalmis vahend puitpindade puhastamiseks. Põhineb oblikhappel ja tõhusatel pindaktiivsetel ainetel Toode on töötamiseks mugava viskoossusega ja ei voola vertikaalsetelt pindadelt maha Imbub sügavale puitu eemaldades pleekinud ja kahjustun..
Kasutusvalmis vahend puitpindade puhastamiseks. Põhineb oblikhapp..
5.54€
KM-ta: 4.62€
Katto Cleaner
Kontsentreeritud leeliseline pesuaaine metallpindade puhastamiseks enne värvimist Enne kasutamist lahjendada veega 1:4 Puhastab tsink- jt. metallpinnad õlist, rasvast, sooladest ja mustusest Sobib plekkkatuste, -vihmaveerennide jt. metallde..
Kontsentreeritud leeliseline pesuaaine metallpindade puhastamisek..
11.04€
KM-ta: 9.20€
Time+
Värvitu vahend vesialuseliste sisevärvide kuivamisaja pikendamiseks Aeglustab vee aurustumist värvikihist Pikendab värvi kuivamisaega umbes poolteist korda Võimaldab hoida värvimisel kauem “märga serva”, mis annab rohkem aega värvikihi tasa..
Värvitu vahend vesialuseliste sisevärvide kuivamisaja pikendamise..
5.40€
KM-ta: 4.50€
Easy Clean
Kasutusvalmis vesialuseline neutraalne vahend pindade puhastamiseks enne värvimist, lakkimist vm töötlemist Sobib kõigi vett-taluvate pindade igapäevaseks puhastamiseks Ökonoomne: 0,5L pakendist piisab kuni 100 m2 puhastamiseks Mug..
Kasutusvalmis vesialuseline neutraalne vahend pindade puhasta..
3.42€
KM-ta: 2.85€
Tree Paint
Tree Paint valge vesidispersioovärv puutüvede valgendamiseks. Kuitseb puutõvesid päikese ja külmakahjustuste eest. Piirab kahjurputukate levikut. ..
Tree Paint valge vesidispersioovärv puutüvede valgendamiseks. Ku..
3€
KM-ta: 2.50€
OPS Pro
Värvieemaldaja Efektiivne vahend lakkide ja värvide eemaldamiseks. Ei sisalda metüleenkloriidi ega metüülpürrolidooni. Tänu unikaalsele geeljale koostisele sobib ideaalselt vertikaalpindade töötlemiseks. Välis- ja sisetöödeks. Värv: V..
Värvieemaldaja Efektiivne vahend lakkide ja värvide eemalda..
10.44€
KM-ta: 8.70€
PVC WinClean
Efektiivne veepõhine vahend PVC- (polüvinuüülkloriid-) pindade puhastamiseks ja hooldamiseks.     Kasutusala: Eemaldab saaste ja plekid, taastab tuhmunud pindadele esialgse valge tooni. Ei kahjusta töödeldavaid pindasid. Kasutuskohad: P..
Efektiivne veepõhine vahend PVC- (polüvinuüülkloriid-) pindade pu..
1.36€
KM-ta: 1.13€
Männitärpentin
Männitärpentin sobib õli- ja alküüdtoodete vedeldamiseks Männitärpentini saadakse looduslikust toorainest (männipuidust). Parim lahusti tänu oma aeglasele aurustumisele Lahjendatud pinnaviimistlusmaterjal imbub sügavale töödeldava mater..
Männitärpentin sobib õli- ja alküüdtoodete vedeldamiseks ..
3.36€
KM-ta: 2.80€
Denatureeritud Piiritus
Denatureeritud piiritus Piirituslampide, -kaminate, priimuste täiteks Grillsöe süütamiseks Pindade puhastamiseks rasvast ja õlist Piirituslakkide ja –peitside vedeldamiseks Mitte juua!   Kasutusala: Piirituslampide, priimus..
Denatureeritud piiritus Piirituslampide, -kaminate, pri..
2.22€
KM-ta: 1.85€
Ksüleen
Lahustibaasil värvitoodete vedeldamiseks Alküüdvärvide ja kruntide vedeldamiseks Pindade puhastamiseks rasvast ja õlist Vesialusel liimi-, krundi- ja värviplekkide eemaldamiseks Kasutusala: Alküüd- ja epoksiidvärvide, -kruntide ja..
Lahustibaasil värvitoodete vedeldamiseks Alküüdvärvide ..
2.52€
KM-ta: 2.10€
White Spirit
Lakibensiin lahustibaasil värvitoodete vedeldamiseks Alküüd- ja õlivärvide, -lakkide ja õlipahtlite vedeldamiseks Pindade puhastamiseks rasvast ja õlist Sisaldab vähearomaatset lakibensiini Vähese lõhnaga Kasutusala:  Alküüd-, ..
Lakibensiin lahustibaasil värvitoodete vedeldamiseks Alküüd..
1.68€
KM-ta: 1.40€
Granit Lakk S
Poolmatt lahustipõhine akrüüllakk kivipindade dekoratiivtöötluseks sise- ja välistöödel Hea imbuvuseg Heade nakkeomadused, ka tihedate ja tugevate minaraalpindadega Kiiresti kuivav Moodustab poolmati kattekihi, mis säilitab ja rõhutab..
Poolmatt lahustipõhine akrüüllakk kivipindade dekoratiivtöötl..
9€
KM-ta: 7.50€
Granit Lakk Aqua
Vesialusel akrüüllakk mineraalpindadele sise- ja välistöödel Hea kattevõimega Moodustab poolmati kattekihi mis säilitab ja rõhutab loodusliku või tehiskivi ilu Praktiliselt lõhnatu Kiiresti kuivav Annab “märja kivi” efekti Sisalda..
Vesialusel akrüüllakk mineraalpindadele sise- ja välistöödel ..
8.04€
KM-ta: 6.70€
Mööblilakk
Vesialusel akrüüllakk mööbli jt. puitpindade viimistlemiseks siseruumides Kerge pinnale kanda, Tasandub hästi, ei moodusta vertikaalpinnal niresid Moodustab poollläikiva kattekihi mis säilitab ja rõhutab puitpinna loomulikku ilu Prakt..
Vesialusel akrüüllakk mööbli jt. puitpindade viimistlemiseks ..
5.04€
KM-ta: 4.20€
Kabinet
Valguskindel vesialusel akrüüllakk puitpindade viimistlemiseks siseruumides Hea kattevõimega Moodustab poolmati kattekihi mis säilitab ja rõhutab puitpinna loomulikku ilu Praktiliselt lõhnatu Kiiresti kuivav Ei muuda lakitava pinna ..
Valguskindel vesialusel akrüüllakk puitpindade viimistlemisek..
9.90€
KM-ta: 8.25€
Marinelakk
Kulumiskindel uretaanalküüdlakk paatide veepaelsete osade lakkimiseks Kergesti pinnale kantav, hästi tasanduv Sisaldab UV- filtreid Tiksotroopne – želeetaoline, mugav kasutamisel, ei tilgu pintslist, vedeldub pinnale kandmisel, tasandub..
Kulumiskindel uretaanalküüdlakk paatide veepaelsete osade lak..
9.42€
KM-ta: 7.85€
Builder24 @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper